Kuchnie na wymiar

Galeria zrealizowanych przez nas projektów mebli kuchennych na wymiar.

Meble kuchenne - kuchnie na wymiar Nowy Sącz, Kraków

Jesteśmy firmą z Nowego Sącza od lat specjalizującą się w projektowaniu oraz montażu mebli kuchennych na zamówienie. Wykonujemy kuchnie na wymiar dla domów i mieszkań, ale też dla firm i instytucji. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość wykonania, trwałość naszych kuchni oraz niepowtarzalny efekt wizualny. Znajdziesz u nas profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów i detali do mebli kuchennych. Zawsze sugerujemy najlepsze rozwiązania i sposoby wykończenia, aby końcowy efekt spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Krakowa, Nowego Sącza, Gorlic, Nowego Targu i innych miast województwa małopolskiego. Realizacje wykonujemy jednak też na terenie całego kraju!

Niepowtarzalna kuchnia na wymiar

Projektując meble kuchenne na zamówienie skupiamy się na stworzeniu dla Ciebie idealnej przestrzeni służącej do pracy i przyjemności. Kuchnia na wymiar wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań (mebli produkowanych masowo) swoją niepowtarzalnością i idealnym dopasowaniem do pomieszczenia, a także dowolnością w doborze materiałów, kolorów i detali. Jeśli potrzebujesz mebli do kuchni stworzonych specjalnie dla Ciebie, wyjątkowych oraz takich, które umilą czas spędzony na gotowaniu i przygotowywaniu posiłków to kuchnia na wymiar jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

melbis – meble kuchenne dla wymagających oraz lata doświadczeń

W historii naszej działalności zrealizowaliśmy wiele zróżnicowanych i wymagających projektów mebli kuchennych na wymiar oraz kuchni do zabudowy zarówno w Krakowie, Nowym Sączu, Gorlicach, jak i innych miastach na terenie małopolski i całego kraju. Wykonujemy zarówno kuchnie klasyczne, w stylu angielskim, jak i kuchnie nowoczesne. Wszystkie wykonane przez nas projekty kuchni na wymiar, niezależnie od  wielkości i ceny wykonujemy tak samo solidnie i starannie, z dbałością o najmniejsze detale. W naszych realizacjach stosujemy również najwyższej jakości materiały i sprawdzone akcesoria, aby Twoje meble kuchenne były nie tylko niepowtarzalne pod względem estetycznym, ale też mogły Ci służyć przez wiele lat.

Masz pytanie? Zadzwoń i odmień z nami swoje mieszkanie!

+48 604 522 331

Masz pytanie? Zadzwoń i odmień z nami swoje mieszkanie

+48 604 522 331